HOME CO NOWEGO? POMOC ARCHIWUM REGULAMIN KONTAKT
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z (123ąćęń...)

Zapraszamy również na:

Selekcjoner aukcji Trudo

Nowa gra
Aby dodać nową grę wpisz jej nazwę w poniższym formularzu i kliknij dodaj, następnie zostaniesz poproszony o link do strony lub filmu skojarzonego z tą grą.

Duże kolekcje
Stare gry (7)
Guild Wars (5)
Flashowe sportowe (5)
Fallout (5)
Flashowe zręcznościowe (4)
Enemy Territory (4)
World of Warcraft (4)
Warhammer Online (4)
Call of Duty (4)
Football Manager (4)

Działy tematyczne
Filmy
Gry
Ogólny angielski
Ogólny polski

Tag: słabe dwa

Nie mamy jeszcze podanej gry.
W naszej bazie wykryliśmy tylko trochę podobne miejsca, które mogą Cię zainteresować i prezentujemy je jako uzupełnienie. Jeśli znasz jakieś ciekawe miejsce w sieci na ten temat, będziemy wdzięczni jeśli dodasz je korzystając z sekcji "Nowa gra". Dziękujemy.

Wyniki uzupełniające:

Gra przez przeglądarkę, w której gracz próbuje się odnaleźć na rynku muzycznym, pnąc się po sławę. Gra w końcu została przetłumaczona na nasz język.
Słynna azjatycka gra logiczna, tym razem w wersji online. Dobieraj klocki w pary, by ściągnąć cały zestaw z ekranu. Wciąga!
Gra flashowa, w której wcielasz się w napastnika jednego z klubów pierwszej ligii angielskiej. Składy są regularnie aktualizowane. Małe, a cieszy i wciąga.
Sympatyczna (o ile tak można określić krwawą nawalankę) gierka, w której wcielamy się w jedną ze sław kultury komiksowo-telewizyjnej. Wciaga niesamowicie.
Nieźle rozwijająca się stronka poświęcona Diablo, z perspektywami ciekawymi na przyszłość. Dbałość o szczegóły i jakość są zawsze w cenie.
"Pierwsze i najstarsze wirtualne państwo (rodzaj zabawy internetowej polegające na symulacji życia w świecie wirtualnym) w polskiej sieci. Istniejemy nieprzerwanie od 1998 roku."
Stosunkowo rozbudowana gra zręcznościowa z zacięciem RPG, w której głównym przesłaniem są pojedynki z innymi graczami. Plusem dla jednych, minusem dla drugich będzie grafika - mangowa :)
Druga z siostrzyczek MMORPG autorstwa Acclaimu. Tym razem motywem przewodnim gry są sztuki walki w otoczce samurajskiej. Znużeni typowym fantasy powinni spróbować.
"Fansite gry Painkiller. Przydatne artykuły, wywiady, poradniki. Rozbudowany dział download oraz forum. Jednym słowem wszystko czego potrzebuje gracz Painkiller'a."
"Znajdziesz u nas wszystko, czego pragniesz. Są tu najnowsze wiadomości, doniesienia i ciekawostki ze świata gier Paradoxu. Zarejestruj się na naszym forum i przyłącz się do nas."


poprzednie « [1] 2 3 » następne
Sprawdź ten tag w innych działach tematycznych:
Filmy Gry Ogólny angielski Ogólny polskiRanking
Najwyżej oceniane
QuasiGame
Wanderer
Faldon
Gaia Online
Polanie

Najczęściej czytane
Stare gry
Dark Orbit
Lineage 2
Prince of Persia
Call of Duty

Ostatnio oceniane
Star Trek Online
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
Dark Void
Street Fighter IV
Marvel Ultimate Alliance 2

Ostatnio czytane
Fantasy Premier League
Anno
Emergency
Command & Conquer
Balgol
HOME CO NOWEGO? POMOC ARCHIWUM REGULAMIN KONTAKT

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Copyright © WorldSEO Business Centre