HOME CO NOWEGO? POMOC ARCHIWUM REGULAMIN KONTAKT
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z (123ąćęń...)

Zapraszamy również na:

Selekcjoner aukcji Trudo

Nowa gra
Aby dodać nową grę wpisz jej nazwę w poniższym formularzu i kliknij dodaj, następnie zostaniesz poproszony o link do strony lub filmu skojarzonego z tą grą.

Duże kolekcje
Stare gry (7)
Guild Wars (5)
Flashowe sportowe (5)
Fallout (5)
Flashowe zręcznościowe (4)
Enemy Territory (4)
World of Warcraft (4)
Warhammer Online (4)
Call of Duty (4)
Football Manager (4)

Działy tematyczne
Filmy
Gry
Ogólny angielski
Ogólny polski

Tag: części

Reklamy

Nie mamy jeszcze podanej gry.
Ale w naszej bazie wykryliśmy niezwykle mocno podobne miejsca w sieci do tych, których poszukujesz:
Kolejna gra skierowanych do tych, którzy nie posiadają szybkiego łącza, a chcą pograć w coś przez sieć i poświęcić rozgrywce nieco czasu. Jak na rozmiary instalki (100 mega) grafika jest całkiem przyzwoita.
Strona ściśle skupiająca się na serii Football Manager. Posiada pokaźną bazę plików urozmaicających rozgrywkę, w dodatku duża ich część jest robiona przez autorów serwisu.
Autorzy serwisu rozłożyli całą serię Call of Duty na części pierwsze, wprowadzając graczy w tajniki gier. Krótko mówiąc - rozbudowany sajt.
Serwis podejmujący temat darmowego dodatku do Wolfensteina: Enemy Territory oraz najnowszej wersji gry w realiach Quake'a. Obie gry rozłożono na części pierwsze, by ułatwić rozgrywkę żółtodziobom.
Nieoficjalny serwis gry Prince of Persia, utrzymany w oprawie retro stylem przypominając pierwszego PoP'a z lat '90. Starsze części mają status abandonware, więc gratką jest możliwość rzucenia okiem "jak to bywało".
"Prawdopodobnie najlepszy serwis o Heroes of Might and Magic w Polsce. Zawiera szczegółową bazę informacji i plików do wszystkich części gry, aktualne wieści na temat Heroes V, turnieje, kącik literacki i potężne forum dyskusyjne."
Serwis w pełni poświęcony drugiej części gry Soldier of Fortune. Jeżeli masz jakikolwiek problem i tutaj nie znajdziesz odpowiedzi - nie znajdziesz jej nigdzie.
Obowiązkowa strona dla wszystkich domorosłych fanów szybkich samochodów i pięknych pań przy nich stojących. Seria NFS rozłożona na części pierwsze.
"Oficjalna strona kontynuacji wspanialej gry RPG - Baldurs Gate II: Shadows of Amn." Niezbyt często aktualizowana, ale skarnica wiedzy jest tak pełna, iż żal ten serwis pominąć.
"Z radością witamy wszystkich fanów gier Black & White na naszej nowej stronie." Premiera ostatniej części B&W miała miejsce spory czas temu, jednak jak widać nie braknie serwisów podtrzymujących starocie przy życiu.


poprzednie « [1] 2 3 4 » następne
Sprawdź ten tag w innych działach tematycznych:
Filmy Gry Ogólny angielski Ogólny polskiRanking
Najwyżej oceniane
QuasiGame
Wanderer
Faldon
Gaia Online
Polanie

Najczęściej czytane
Stare gry
Dark Orbit
Lineage 2
Prince of Persia
Call of Duty

Ostatnio oceniane
Star Trek Online
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
Dark Void
Street Fighter IV
Marvel Ultimate Alliance 2

Ostatnio czytane
Stare gry
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
Star Trek Online
Dark Void
Call of Duty
HOME CO NOWEGO? POMOC ARCHIWUM REGULAMIN KONTAKT

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Copyright © WorldSEO Business Centre